Mini-Showroom

Przyjdź, dotknij, porozmawiaj

Adres Showroomu

Showroom LOFTYA Furniture
ul. Potrzebna 9
02-448 Warszawa

Sprawdź dojazd

Godziny otwarcia

Zapraszamy do naszego mini showroomu po wcześniejszym zapowiedzeniu się.
Tel.: 604 949 598.

Współpraca?

Jeśli chcesz z nami pracować lub współpracować jesteśmy otwarci na propozycje. Spotkajmy się, aby porozmawiać.

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Chętnie doradzimy Ci w wyborze, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

panchina-vi-1

Zobacz

Na miejscu możesz przekonać się o wysokiej jakości naszych produktów. Przetestuj je, zasiądź za stołem, zmierz wysokość, sprawdź w rzeczywistości grubość blatu. Słowem – zmierz się ze swoimi potrzebami i przekonaniami.

grande-tavolo-iv-1

Zaprojektuj

Przynieś ze sobą swój szkic, projekt, założenia co do Twojego nowego mebla. Wspólnymi siłami zaprojektujemy go tak, aby był idealny, jedyny w swoim rodzaju. Niepowtarzalny. Dobierzemy metalową konstrukcję, porozmawiamy o potrzebach np. jak zwiększenie powierzchni stołu.

leggio-1

Zweryfikuj

Kolorystyka zdjęcia w internecie może wyglądać zupełnie inaczej na różnych urządzeniach – laptopie czy telefonie. Odwiedź nas osobiście, aby poznać różne rodzaje wybarwień i wykończeń naszych mebli. Wypożyczamy wzorniki kolorów – przymierz je do koloru podłóg czy ścian.

logo-forum-designu-krakow

Loftya Furniture na Forum Designu

Nasze produkty znajdziecie także w najmodniejszym miejscu na mapie Krakowa! Musicie koniecznie nas tu odwiedzić!

nowa ekspozycja w Forum Designu / Hotel Cracovia
IMG_4920
stół loftya
komoda loftya

Forum Designu to nowatorska propozycja dla niezależnych Twórców i Designerów, którzy chcą sprzedawać i promować swoje produkty na żywo – bez prowizji sklepu, w najmodniejszym miejscu na mapie Krakowa! Forum Designu to największy showroom w Polsce – ponad 750m2. Forum Designu to pierwsze zrealizowane w Polsce przedsięwzięcie łączące w sobie trzy podstawowe zadania: promocję projektantów, stałą ekspozycję [showroom], sprzedaż. To nie tylko zwykły salon wystawienniczy, ale także wydarzenia promujące polski design. Miejsce kreatywne, w którym ciągle coś się dzieje. Zależy nam na promocji polskich twórców. Gromadząc wielu projektantów w jednym miejscu zyskujemy wiele grup klientów. Zdaliśmy sobie sprawę, że był potrzebny salon, gdzie projektanci mogą zaprezentować swoje projekty, a klienci ,,dotknąć” rzeczy, które widzieli np. w Internecie. Nie każdy może pozwolić sobie na własną galerię, a u nas projektanci traktują tą przestrzeń jako swój własny salon pokazowy/showroom. Do współpracy zapraszamy tylko starannie wyselekcjonowane marki – stworzyliśmy miejsce wyjątkowe, gdzie można znaleźć nowe formy mebli, unikatowe dodatki do wnętrz, eko design, szereg inspiracji i strefę architekta. Nasz pomysł jest projektem non profit. Wszystkie koszty związane z czynszem, pracownikami oraz utrzymaniem showroomu pokrywane są wspólnie. Zależy nam na promocji innowacyjnego Designu w Polsce, ponieważ wierzymy, że warto inwestować w polski kapitał oraz potencjał sklepów, w zastępstwie znaków towarowych i masowych marek. Razem tworzymy ,,miasto w mieście” kreatywne miejsce dla ludzi z pasją i centrum eventowe. Nasz główny cel to wykorzystanie potencjału miejsca i promocja Designu w Krakowie, który tego potrzebował.

Aktualizuję…
  • Brak produktów w koszyku.